Pielgrzymka 2011 – pierwsze zdjęcia

Oto garść pierwszych zdjęć z tegorocznej pielgrzymki naszej najfranciszkańskiej grupy Franciszek Elbląg. W najbliższych dniach na stronie pojawi się więcej zdjęć (w tajemnicy powiem, że uczestnicy napstrykali kilka tysięcy fotografii przez kilkanaście dni wędrówki!!), a także – podobnie jak w zeszłym roku – relacja filmowa przygotowana przez FranciszkanieTV.

Więcej o tegorocznej pielgrzymce już niebawem, ale już teraz trzeba wspomnieć, że wędrowało ponad 50 osób, a w tej grupie było aż 9 Włochów!! 5 z nich dołączyło do grupy w Zduńskiej Woli, ale 3 szła aż z samego Elbląga. Nie obyło się bez awarii zdrowotnych, ale ogólnie rzecz biorąc na szlaku nie było większych niespodzianek. Nawet pogoda była lepsza, niż w zeszłym roku, choć synoptycy straszyli nas burzami i ulewami.

Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę już jutro!

Podobne wpisy:

16 komentarzy

  1. Bravo! Niech Pan Wam wszystkim pobłogosławi obficie za wszelkie cierpienia ofiarowane Bogu i Matce Najświętszej. W Imię Jezusa niech Bóg Ojciec obdarza Was wszelkimi potrzebnymi darami. Z modlitwą O. Raffaele.

  2. Chcialem tylko powiedziec ze uklad dloni na moim zdjeciu jest zupelnie przypadkowy 😀

  3. Poczatkowo nie spojrzałem ale teraz widzę. Bracie Krzysiu nie przejmuj się ręką. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu(A. de S. Exupery). Pozdrawiam i błogosławię Ci + na dalszy czas wypoczynku. Proszę Cię o modlitwę. Br. Raffaele.

  4. jak patrze na te zdjęcia to aż mi serducho pęka, że nie szłam w tym roku z wami… ;))

Trakbaki/Pingbaki

  1. Pielgrzymka 2011 – pierwsze zdjęcia : Bracia mniejsi konwentualni Prowincji św. Maksymiliana – franciszkanie - [...] Zobacz zdjęcia na stronie grupy pielgrzymkowej Franciszek Elbląg [...]

Napisz odpowiedź